Well World - Aesthetic & Longevity Clinic

Hakkımızda

Doğa; şifadır, hayat demektir…

Doğanın en ihtişamlı ve uzun ömürlü ağacı çınardır. Bu haliyle maziyi istikbale bağlar, insanlara sabırlı yaşamayı öğretir. Yaprağı ile aşk ve sevgi ifade edilirken çınar ağacı ile güç, uzun ömürlülük, dayanıklılık çağrıştırılır.

25 yılı aşkın bir süre önce Türkiye’de sağlık sektöründe bir çınar ağacı olma hedefiyle yola çıktık… Şimdi ise yılların bilgi ve birikimiyle sağlık & estetik tecrübemizin yanına, dünya çapında sağlık otoriteleri danışmanlığı ile inovatif programlardan oluşan Longevity’i yani sağlıklı, uzun ömürlü yaşam kavramını ekledik. Vee Well World Aesthetic & Longevity Clinic’i sizler için tasarladık…

Dünyanın birçok ülkesindeki temsilciliklerimizle çoğaldık. Avrupa’dan Amerikaya, Asya’dan Balkan ülkelerine kadar birçok ülkeye estetik alanındaki yatırımlarımızla ışık tuttuk. Tecrübelerimizle, deneyimli ve yenilikçi ekibimizle köklenip üredik. Daha çok şifa verebilmek, daha çok yarar sağlayabilmek ve daha çok insanı mutlu edebilmek inancıyla.

Bugün dünyanın göz bebeği olan İstanbul’umuzda Asya ve Avrupa yakalarındaki şubelerimizle dallarımız yeşerirken; İstanbul Anadolu yakasının yeni gözdesi, Ataşehir Metropol İstanbul’da Well World Aesthetic & Longevity Clinic ile hizmetinizdeyiz.

Well World Aesthetic & Longevity Clinic

Uzman doktorlar önderliğinde Well World Aesthetic & Longevity Clinic’de genetik, biyoinformatik, fonksiyonel tıp uzmanları, estetik cerrahlar, diyetisyenler, diş hekimleri ve psikologlardan oluşan Well Team’imiz ile “Geleceğin sağlık anlayışı” ile oluşturulmuş yaşam protokolleri oluşturacağız. Böylelikle kişide hastalığı henüz doku ve organ seviyesine ulaşmadan tespit ederek regüle etmeyi amaçlıyoruz.

Dünya üzerinde Longevity çalışmaları yapan medical centerlar mevcut olsa da bu medical centerların sürdürebilirlik ve multidisiplinerlilik kısımlarındaki eksikliklerini tespit edilerek Well World Aesthetic & Longevity Clinic oluştu.

Bilimi, inovasyonu, güncel sağlık teknolojilerini ve ARGE yi hedefimizde hep var ederek “en”leri örnek alıyoruz kendimize.

Kökleri ve yaprağının bilinen birçok hastalığa iyi gelmesiyle bilinen çınar ağacının, kubbeyi andıran gölgesi altında tüm şifa arayan, estetik görünümüyle mutlu olmak isteyen ve şimdiden hastayken değil hasta olmadan olası hastalıklarına karşı şifa arayan misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duymaya devam edeceğiz.

 

Vizyon

En ileri teknolojiyi uzman kadro ile bütünleştirip, geniş kitlelere ulaştırabilecek, kaliteli ve bütünleşmiş bir hizmet sunmak, hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.

Misyon

Bütüncül kalite anlayışı içerisinde toplumun değerlerine saygılı bir hizmet yaklaşımını sınır tanımadan sunmak, insanın en önemli değerlerinden biri olan Sağlık’ı ön plan koymak.

Saygılarımızla,

Well World Aesthetic & Longevity Clinic Yönetim Kurulu