Well World - Aesthetic & Longevity Clinic

Medikal Direktörümüzden Mesaj

Well World Aesthetic & Longevity Clinic

Herkes hastanede doğar, Ben ise babam Dr. Mustafa TUNCER, sağlık sektöründe kurucu ve yönetici olduğu için hastanede doğup, hastanelerde büyüdüm. Çocukluğumda ilk arkadaşlarım doktorlar, hemşireler ve sağlık profesyonelleriydi. O günlerden beri hayalim çok iyi bir doktor olup bu ulvi mesleğin hakkını verebilmekti.

Açık yüreklilikle söylemek gerekirse hayattaki en büyük şansım çok kıymetli, duayen hocalardan eğitim alıp, onların yanında yetişmiş olmam. Her biri birbirinden kıymetli değerli hocalarıma, aynı zamanda meslektaşlarıma buradan da teşekkürlerimi sunuyorum.

Geleceğin sağlığı sağlıklı hali daim kılmaktır, Sağlık kaybedilmeden, vücut alarm vermeden, hastalık henüz atom seviyesindeyken onu tespit edip bütünsel yaklaşımlar ile hastalığa neden olan etkenleri ortadan kaldırmak veya vücudu bu etkenlere karşı, güçlendirmektir.
Artık biliyoruz ki düzenli bir şekilde yapılan sağlık kontrolleri ve bunların sonuçlarına göre önümüzdeki aylan programlamak modern sağlık anlayışının vazgeçilmezi. Sağlık detoksu diyebileceğimiz bu anlayışa, ruh ve zihin detoksu ilavesi, işi en üst seviyeye çıkartıyor. Bu kapsamlı beden ve zihin detoksunun etkilerinin kalıcı olabilmesi için SÜRDÜRÜLEBILIR olması gerekiyor.
WELL WORLD AESTHETIC & LONGEVITY CLINIC yılların tecrübesini ve geleceğin modern yaklaşımlarını esas alarak, ileri inovatif tıp sonuçlarına yani Longevity dediğimiz “Sağlıklı Uzun Yaşam” a ulaştırmayı amaçlıyor.

Gayemiz size sağlık otoritelerinin danışmanlığında hem önleyici hem de yol gösterici sürdürülebilir bir sağlık yolu çizmek. Zaman ilerledikçe bizler tekrardan, insanın üç önemli öğesi bir araya gelmeden sağlığın tam olmayacağını yeniden kabul ediyoruz. Bunlar Vücut, Zihin ve Ruh. İşte biz Well World Aesthetic & LongevityClinic’de bu üç bileşenimizi eşit şekilde ele alan geleceğin sağlık olanaklarını bir araya getirdik.

Ataşehir Metropol İstanbul’da 2000 m2’lik geniş bir alanda yer alan Well World Aesthetic & Longevity Clinic’ ,  GELECEĞİN SAĞLIK ANLAYIŞI’ ile oluşturulmuş sağlıklı yaşam protokolleriyle tüm süreçler doktor konsültasyonu ile başlar, atom seviyesinde taramalar ile devam eder ve sonuçlara göre kişisel tedavi, terapi protokolleri oluşturulur, Alanında uzman doktorlarımızdan olusan Well Team’imizin size özel olarak oluşturduğu Longevity Program ile sürdürülebilir sağlıklı yaşama ulaşmanız hedeflenir.
Well World Aesthetic & Longevity Clinic’te, Genetik, Epigenetik, Biyoinformatik, Anti-Aging, Fonksiyonel Tıp uzmanlarımız, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahlarımız, Dermatoloji uzmanlarımız. Diyetisyenlerimiz, Diş Hekimlerimiz ve Psikologlarımızdan oluşan Well Team’imimiz ile her zaman yanınızdayız.
Well World ekibi olarak kendinize değer verip bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ediyor, sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz.

Dr. Burak TUNCER

Medikal Direktör